Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNÍ PROJEKTY

 

ROK 2019

Kooperace s místními komunitami

Začínáme aktivní spolupráci s Komunitním centrem Náměšť na Hané, podporovaným Regionem Haná. Připravujeme akce mateřského centra s cílem zapojit se šířeji do dění městyse i jeho obyvatel.

 

ROK 2020

Letní příměstské tábory Náměšt na Hané

V létě plánujeme příměstské tábory pro děti ve věku mezi 5-15 lety. Tábory budou tématicky zaměřené, max. počet dětí ve skupině 15 osob. Jsou finančně podporovány z prostředků Evropského sodiálního fondu (ESF), konkrétně Operačního programu Zaměstnanost. Informace ntaborynahane@seznam.cz nebo u paní Jany Dostálkové Baciak (Komunitní centrum Náměšť na Hané).

 

 

PROJEKTY MINULÉ

 

ROK 2014

Cesta k fungující rodině III - MPSV ČR

Poskytovatel dotace:

Ministerstvo práce a sociálních věcí - Program na podporu rodiny

číslo projektu: 2441

 

ROK 2013

Cesta k fungující rodině II - MPSV ČR

Poskytovatel dotace:

Ministerstvo práce a sociálních věcí - Program na podporu rodiny

číslo projektu: 2441

 

ROK 2012

Cesta k fungující rodině I

logo-mpsvcz1.gif

 

 

 

 

Poskytovatel dotace:

Ministerstvo práce a sociálních věcí - Program na podporu rodiny

číslo projektu: 2441

Stručný popis projektu:

Projekt zahrnuje celoroční program vzdělávacích aktivit - kurzů, přednášek, ambulantních služeb v podobě poradenství a informační činnosti a víkendových pobytů pro rodiny zaměřených na obnovu, budování a upevňování zdravých vztahů v rodině.

Obecným cílem projektu je podpora a obnova rodičovských kompetencí díky realizaci vzdělávacích aktivit a zlepšení rodinného prostředí, které povede k zajištění bezpečného vývoje dětí prostřednictvím vzdělávací, poradenské a informační činnosti. Cílem je motivace a příprava účastníků aktivit projektu k cílevědomému a dlouhodobému zlepšování vztahů  a postavení v jejich rodině a tím v konečném důsledku upevnění stability a základních funkcí rodin.

Obsah projektu:

1) vzdělávací aktivity - odborné přednášky

2) vzdělávací aktivity - kurz Efektivní rodičovství

3) poradenství a informační činnost

4) doplňková aktivita - letní víkendové pobyty pro rodiny

O jednotlivých vzdělávacích aktivitách a víkendových pobytech Vás budeme průběžně informovat na těchto stránkách, v sekci úvod a dále letáčky, které zasíláme registrovaným uživatelům a rovněž letáčky umístěných na veřejně dostupných místech a vývěsce v našem centru.

Individuální poradenství a informační služba probíhá každou středu a čtvrtek, je možno také zvolit emailovou komunikaci a dotaz sdělit našim odbroníkům na email: rcpohadka@seznam.cz a my zajistíme odpověď, kterou Vám odešleme zpět. 

Konzultační hodiny

Objednávky na tel. 602 831 869 nebo na email: rcpohadka@seznam.cz